Jdi na obsah Jdi na menu

AKTUÁLNÍ AKCE ŠKOLY

Vážená paní ředitelko, 

 

ráda bych se s Vámi podělila o své pocity a vypozorované poznatky. Obzvláště bych chtěla vyjádřit upřímnou pochvalu a poděkování za výbornou práci učitelek ze školky Vančurova.

 

V minulém týdnu jsme se poprvé zúčastnili Námořnického bálu, který pořádala Vaše školka a mohu říci, že jsme byli mile překvapeni. Na bál jsme šli s tím, že si děti zatancují a my jakožto rodiče se budeme dívat, jak se náš syn zapojil do kolektivu. První milé a dojemné překvapení bylo vyzvání rodičů ke koupi šátečku, které nám děti vyrobily. Zde musím podotknout, že jsem byla ráda za jmenovky na šátcích, neboť se slzami v očích se špatně mluví. Výběr her, hudby, tomboly, vystoupení švihadel se světelnou show bylo perfektní, ale úplně co bylo nejvíc, tak vystoupení učitelek jako námořníků. Tímto nám rodičům ukázaly svou odvahu, hravost, ale především týmovou spolupráci, což předvedly ve společném vystoupení s dětmi, které bylo pro nás plné emocí.

 

Tento dopis není jen o bále, ale o celkovém hodnocení po dobu, po kterou navštěvujeme tuto školku. Abych to zkrátila, patří Vám naše poděkovaní za komplexní péči a pozornost dětem a rodičům, jako jsou například vystavené obrázky, výrobky od našich děti, oslava narozenin, drakiáda, jablíčkobraní a další a další školní akce.

 

Navíc bych chtěla podotknout, že všichni zaměstnanci školky mají můj obdiv, protože pracovat s dětmi je velmi náročné, a navíc s dětmi, které mají specifické potřeby a vyžadují speciální péči.

 

Přeji „školce“ mnoho štěstí a úspěchů do dalších let, neboť školka je základ života; děti se během krátké doby naučí samostatně fungovat a za nejdůležitější považuji vznik nových přátelství. Vím, o čem mluvím. Bude to už třicet let, co jsem ve školce poznala své nejlepší přátele, a to stejné přeji i svému synovi, ať jej pěkné vzpomínky na školku doprovázejí stejně jako mě.

 

Ještě jednou velké díky Vám a celému kolektivu Vančurky.

 

 

Maminka námořníka Petra Polácha 

 

 

smileyAKCE NA MĚSÍC ÚNOR MŠ JUBILEJNÍ

 

12. 3. Divadlo Bonbón – Dášeňka

25. 3. Kino Květen

26. 3. Schůzka s elementaristkami – MŠ Vančurova  (15:45)

 

smileyAKCE NA MĚSÍC ÚNOR MŠ K. ČAPKA

 
6.3.2019     Návštěva knihovny - předškolní děti
 
25.3.2019   Kino
 
26.3.2019   Schůzka s elementaristkami na MŠ Vančurova - pro rodiče předškolních dětí
 
28.3.2019   Africké bubnování v MŠ
 

 

smileyAKCE NA MĚSÍC ÚNOR MŠ VANČUROVA

 

15. 3. – DIVADLO – KOUZLENÍ PRO DĚTI – (9.00 h.)

Slet broučků ve školce. Vstupné 45,- (hradíme z kulturního fondu)

 

25. 3. – NÁVŠTĚVA KINA – (9. 30) „Pohádkové pásmo“. Vstupné 20,- (hradíme z kulturního fondu)